Úvodní stránka

                                                                                        Fotogalerie

                                                                                        FAQ - často kladené otázky

                                                                                        Redakce

                                                                                        Výpravy za dobrodružstvím

 

 

 

7. 2. 2002

Nazdárek, vyšlo nám nové číslo, poštou už odešlo, kdo ho chce elektrický, je tentokrát z Wordu, a proto je "trošku" objemnější (zase je tam všechna diakritika). Znamená to, taky že můžete nahlédnout do sekce Výprav. Kdo to udělá, zjistí, že jsem Markovi slíbil přihodit sem pravidla několika jeho oblíbených her. Zrovna to jdu přepsat...

 

3. 1. 2002

Co jsem neudělal před Vánoci, činím teď. Papírový Čaprmal jsme totiž stihli asi v půlce prosince, ale tady přidávám nové výpravy až dneska. Kdo by chtěl vidět celé druhé číslo a nevadí mu, že u některých písmenek chybí háčky (nebijte mě, líp jsem to prostě nezvlád, příště se polepším) může si ho stáhnout jako zazipovaný PDF. Pozor, má to asi půl mega, zato by to mělo být použitelné i k tisku.

 

16. 11. 2001

Sliboval jsem jednou za měsíc, doufal v častěji, a skončil jsem tak, ze nestiham ani to. Ale abyste si nestěžovali, že slibuju a neplnim, tak vám dám alespoň námět. Kdo se díval do Výprav za dobrodružstím, ten ví, že úkolem na listopad je navštívit místo s dalekým rozhledem, nebo přímo rozhlednu. Například mezi členstvem kmene Jestřábi (k němuž mám tu čest se hlásit) jsou rozhledny značně populární. Jestli jste na tom stejně, ale nevíte kde je u vás nějaká k dispozici, tak vás určitě napadlo hledat na internetu. Mě tedy taky, tak jsem se kouknul a z toho co jsem našel doporučuju  tohle nebo tohle. Jestli ovšem víte o něčem jiném, lepším, dejte vědět, ať se můžeme rozhlížet všichni.

 

12. 10. 2001

Tak tu máme první změny. Za prvé přesunutí stránek přímo pod křídla Woodcraft.cz (no neodmítněte Yučikalu, když má navíc pravdu) a za druhé slíbený úvod k Výpravám za dobrodružstvím. Taky je překopaná galerie, aby se netahala tak dlouho, ale pořád počítejte s tím, že kdo si chce fotky prohlídnout, bude muset projevit trošku trpělivosti. Přeju příjemné čtení.

 

3. 10. 2001

Zdravím členy i nečleny Malé lóže! Na víkendovém setkání kmenů jsem slíbil zprovoznění stránek příbuzných s časopisem ML, kterýžto slib dnešním dnem plním. Co od těchhle stránek můžete očekávat? Jednak vybrané články z papírového Čaprmalu - to spíš pro ty, kdo sem zbloudí náhodou z ligových stránek, jednak informace o tom co se v ML chystá a naopak "reportáže" a fotky z akcí, které už proběhly, dál něco navíc pro kluby účastnící se Výprav za dobrodružstvím (náměty na činnost během výprav, návrhy konkrétních cílů...), no a pokud něco takového bude tak i to, co se do tištěné podoby časopisu nevešlo. Co naopak čekat nemůžete je nějaká závratná grafická, či jiná úprava stránek nebo aktualizace v pravidelných intervalech. Slibuju, že se budu snažit aby tu toho bylo dost a aktualizaci udělám minimálně jednou za měsíc, a snad i častěji.

Pro dnešek přináším povídku Otakara Batličky (vyšla v Čaprmalu), důležitou položkou jsou kontakty na členy redakce, ale nejzajímavější asi bude spousta fotek z Kiwendothy. Pro zájemce o Výpravy za dobrodružstvím přidám upozornění, že v nejbližší době (příští týden) se objeví úvodní článek k nim, a i něco navíc.

Já vím - není toho moc, ale těšte se, časem leccos přibude.

Ahoj Váňa.