Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Základny » Fara
logo

Fara Michalovy hory

část obce Michalovy Hory 1, 348 13 Chodová Planá – část obce Michalovy Hory

Fara prošla celkovou rekonstrukcí s důrazem na zachování co nejvíce autentických prvků zejména z doby baroka a klasicismu. Na druhou stranu je objekt plně vybaven moderními technologiemi jako je wifi, pračka, myčka, indukční sporák apod. Objekt slouží nejen pro ubytování, ale také jako zázemí pro vzdělávací programy pro kmeny LLM, oddíly z ostatních organizací dětí a mládeže, ale i pro školní kolektivy a veřejnost.

Kuchyně Kuchyně

V přízemí objektu se nachází kuchyň s jídelnou, společenská místnost, apartmán, dvě oddělené toalety (jedna z toho bezbariérová), dva oddělené sprchové kouty. Kuchyň je vybavena indukčním vařičem, troubou, myčkou, lednicí. K dispozici je veškeré kuchyňské náčiní.

Apartmán - postele

Mezonetový apartmán v přízemí je vybaven rozkládací pohovkou s dvěma matracemi a čtyřmi samostatnými postelemi. Apartmán má vlastní záchod, koupelnu se sprchou, pračku a ledničku.

V prvním patře se nacházejí dvě velké ložnice (pro 8 a 12 osob), samostatná toaleta a dvě umyvadla. Pokoje jsou vybaveny matracemi s prostěradly, nutné je mít vlastní spacáky.

Pokoj velký

Faru lze využívat celoročně. V létě zajisté oceníte zahradu s herními prvky – termitiště, pískoviště, vrbové chýše apod. a venkovní posezení u ohně. V zimě pak možnost přitopit si v krbových a kachlových kamnech.

Pokoj velký Pokoj velký Pokoj velký