Přihlášení:
Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Základny

Základny LLM

logo

Fram - Filipova huť

foto Fram Chata má statut turistické základny, je ideální pro pobyt větších skupin. Leží na okraji šumavské osady Filipova Huť v nadmořské výšce 1100 m n.m. Je vyhledávanou základnou pro pěší, cyklistické a lyžařské túry po srdci Národního parku Šumava.
Nejbližší obce jsou Modrava (2 km), Horská Kvilda (4,5 km) a Kvilda (5 km).
logo

Fara Michalovy hory

foto Fram prošla celkovou rekonstrukcí s důrazem na zachování co nejvíce autentických prvků zejména z doby baroka a klasicismu. Na druhou stranu je objekt plně vybaven moderními technologiemi jako je wifi, pračka, myčka, indukční sporák apod. Objekt slouží nejen pro ubytování, ale také jako zázemí pro vzdělávací programy pro kmeny LLM, oddíly z ostatních organizací dětí a mládeže, ale i pro školní kolektivy a veřejnost.
logo

Klenova chata

foto Klen Chata v krásné lokalitě.
logo

Tábořiště na Kosím potoce

foto Fram Několik krásných luk pohromadě, které patří Lize lesní moudrosti, se rozléhá podél Kosího potoka východně od Plané, nedaleko Mariánských Lázní.
Na loukách probíhají táboření během roku a také dřevní brigády. Největší akcí zde ale bývá letní společné táboření. Během léta se na tábořišti vystřídá kolem tří set táborníků.
logo

Domeček Srby – Křivoklátsko

foto Fram Woodcrafterská základna pro pravidelnou celoroční činnost dětí a mládeže, která se nachází v obci Srby v údolí Turyňského rybníka v bezprostřední blízkosti malebných křivoklátských lesů. Domeček lze využít i pro víkendové výpravy s možností spaní na karimatkách ve vlastních spacácích.

Turistické základny Asociace TOM po celé ČRexterní link

foto Fram Asociace TOM nabízí oddílům i široké veřejnosti ubytování v patnácti objektech po celé České republice. Nabídka je pestrá, vyrazit můžete na horskou usedlost, malebný mlýn nebo sroubek v Posázaví. V naší nabídce naleznete solidně udržované a dobře vybavené objekty.