Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Přihlašovadlo
11
Seznam účastníků
Odhlášení z akce
Vaše ID:*

Vaše heslo:*
(ID i heslo Vám přišlo emailovou zprávou)
* povinné

Setkání Ohnivců

(aktualizováno 13.11. 2003)

Prosíme všechny zájemce, aby poslaly SMS zprávu Ablákelovy na mobilní číslo 723 534 449 (Eurotel) a potvrdili tím tak svou účast. Děkuji.

Milí přátelé, na 21.-23. listopadu je naplánováno setkání ohnivců. Určitě bude! Odehraje se v kruhu ohnivců a byli bychom velmi rádi, kdyby se tentokrát objevili úplně všichni ohnivci z Ligy. Může totiž jít o setkání zlomové. Proto tuto informaci, prosím, šiřte. Cílem akce bude seznámit se blíže mezi sebou, pobavit se o ohniveckých věcech, udat jim nový směr, zahrát si sebepoznávací záležitosti a další věci, se kterými přijdeme my všichni. Prosíme také všechny ohnivce, aby nás kontaktovali, protože se nám nedostává kontaktů na vás všechny.

Děkujeme.
Josef Porsch - Ablákela, Miloslav Polášek - Poly, Tomáš Jedlička - Stoupa, Kateřina Faůová - Trnka (ablakela(zavináč)centrum(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
JanMerhaut(Mokrouš)1
celkem:1 

Přihlášení na akci

Celé jméno + přezdívka: *
Email: *
Upozornit na emailu:
(více adres oddělte čárkou)
Telefon:

Hlásíte se jako: *
Zvolte kmen: *
Poznámka: