Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Lesnická politika, péče o les v LČR

(11.6. 2003)
Zpráva » Fara Kosí potok

Dovoluji si pozvat členy LLM a příznivce na besedu, na téma Lesnická politika, péče o les v LČR, která proběhne na našem táboře na pronajatých loukách při ústí Meziveského potoka na Caltově. Beseda se bude konat v sobotu 5.7.2003 od 15,00 do 17,00.

Účast potvrdil Ing. Řezáč z ředitelství LČR z Hradce Králové. Přítomni budou patrně i místní pracovníci LČR Lesní správce Ing. Rovenský a místní pan revírník Eduard Lešák. Zájemci kromě těch, kteří budou v uvedeném termíu na táboře, kontaktujte Dušana Martíška ohledně ubytování.
tel.: 603 326 660
dmart@seznam.cz

Aleš Sedláček - Tokaheya

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.