Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Rozlučka s Tokaheyou

(28.11. 2007 21:42)
Na Valné hromadě věnoval Drum Bun a příznivci Tokaheyouvi poukaz na akci, která se bude realizovat v sobotu 8.12.2007 v Hloubětíně. Pro Tokaheyu je připraven program, který by chtěl zažít každý muž, který je tak trochu i klukem, a chtěli bychom mu touto cestou poděkovat za jeho práci náčelníka Ligy. Zveme i vás všechny, abyste přišli na cca hodinový program a poté posedět do hospůdky. Sraz je v 10:45 u pumpy OVM, Poděbradská 29 v Praze. První hodinu budeme venku, vemte si teplé oblečení a terénní obuv (program není pro diváky fyzicky, psychicky ani pohybově náročný).

Pozvánka na rozlučku s Tk
Petr Hendl - Wanigiska (petr(zavináč)hendl(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.