Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Valná hromada 3.11. Sluňákov

(aktualizováno 21.8. 2007)
Dle rozhodutí náčelnictva si dovoluji oznámit, že volební podzimní valná hromada se uskuteční v plánovaném termínu, tedy 3. listopadu v centru ekologické výchovy města Olomouci ve Sluňákově. Kromě valné hromady proběhne ještě kurz hospodaření v podvojném účetnictví, diskuze, společenské aktivity, promítání a rozlučkový večer s odstupujícím náčelníkem.

Přesný program bude zveřejněn později. Již teď je jasné, že tato valná hromada není pouze pro náčelníky. Zváni jsou taktéž hospodáři, ohnivci i další kmenoví fukcionáři. Prostor i ubytovací kapacity nám dovolí setkání ve větším kruhu, umožní i ostatním z kmenů vidět jak pracuje nejvyšší orgán Ligy. Za kmen se mohou zúčastnit v průměru 3-4 lidé.

Pokud jste již netrpěliví a zajímá vás čím nás Sluňákov uchvátil, podívejte se na www.slunakov.cz

Na viděnou se těší
Aleš Sedláček - Tokaheya (A(tečka)Sedlacek(zavináč)tribar(tečka)cz)
náčelník LLM

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.