Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Tábor v Banátu

(31.5. 2024 13:32)
Zpráva » Informace
S radostí a vděčností v srdci bychom s vámi chtěli sdílet vzrušující novinky o naší crowdfundingové kampani pro letní tábor pro děti české diaspory v Banátu v srpnu tohoto roku, kterou jsme nedávno spustili.
 
Nejen díky vaší neuvěřitelné podpoře jsme dosud vybrali skoro 30 000 Kč, což nám částečně umožňuje pokrýt náklady na ubytování, stravu a vzdělávací materiály pro naše táborníky. To však bohužel není konečná částka!
 
foto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K dnešnímu dni se k naší kampani připojilo již 30 velkorysých dárců, a každý další příspěvek nás přibližuje k našemu cíli poskytnout nezapomenutelné léto co největšímu počtu dětí.
 
Přidejte se i vy! Už jen málo stačí k tomu, abychom dosáhli našeho cíle a mohli tak tento  tradiční tábor pro děti české diaspory v Banátu zorganizovat.
 
Stačí kliknout na tento odkaz https://www.darujme.cz/projekt/1209500 Moc děkujeme za jakoukoliv podporu!
 
Vaše štědrost nám nejen pomůže zrealizovat tento tábor, ale také poskytne dětem nezapomenutelné zážitky a příležitost naučit se nové dovednosti v bezpečném a podnětném prostředí.
 
Všem, kteří nám přispějí 500 korun pošleme s dětmi srdečný pozdrav z tábora v podobě dopisu, nebo pohledu. Všem, kteří přispějí 2000 korun a více dostanou navíc k pozdravu pravou domácí “banátskou” marmeládu, nebo med.
 
foto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na konec chceme upřímně poděkovat každému, kdo do této chvíle přispěl. Vaše podpora je pro nás nesmírně cenná a každý dar, velký či malý, má pro nás a pro děti, kterým pomáháme, obrovský význam a zároveň bychom chtěli motivovat i ostatní možné dárce, aby nás podpořili!
 
Pro další informace se obraťte na našeho fundraisera, Matěje Keku. (matej.keka@ligalesnimoudrosti.cz, +420 702 077 586)
 
#PodporaDětí #ČeskýBanát #LetníTábor #RozvojMládeže #Zálesáctví #LigaLesníMoudrosti
 
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.