Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Hledá se Ředitel kanceláře

(30.5. 2024 0:07)
Zpráva » Informace
Hledáme člověka, který by chtěl vést ústředí!
Víš o někom schopném, kdo si dokáže poradit, zvládne vést tým, nastavit procesy a rozvíjet různé projekty? A k tomu má chuť zapojit se do chodu naší organizace? Dej mu vědět, že bychom ho chtěli na pozici ředitele kanceláře. A nejsi to náhodou přímo ty?
 
Na jobs.cz jsme vyvěsili inzerát na pozici ředitele kanceláře. Hledáme člověka s organizačními a manažerskými schopnostmi, který má chuť se zapojit do chodu ústředí. Který vezme projekty za své a postupně je bude posouvat kupředu a hledat cesty, jak je naplnit. Měl by mít chuť se učit novým věcem a být proaktivní.
A když to bude člověk z Ligy, podobné organizace nebo zkrátka člověk se srdcem woodcraftera, bude to nejlepší.
 
 
Pokud byste o někom věděli, nebo byste se chtěli sami přihlásit, napište nám e-mail na ustredi@ligalesnimoudrosti.cz nebo využijte formuláře na portále jobs.cz.
 
Sdílejte, šiřte, hlaste se!
 
Tomáš Sadílek - Chlup (chlupxxl(zavináč)seznam(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.