Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Dotazník: Chovají se děti nyní jinak než v době před covidem?

(20.9. 2021 15:34)
Zpráva » Pozvánka
Vážení členové,
 
touto cestou k Vám vysíláme velkou prosbu o zpětnou vazbu. 
 
Šetření: Chovají se děti nyní jinak než v době před covidem?

Snažíme se „v terénu“ zachytit možné změny v chování dětí způsobené pandemií covid-19 a jejími dopady. Účelem dotazníků není vytvářet přesné statistiky, ale získat cenný pohled a zkušenosti od táborových vedoucích, kteří dětem rozumějí a mají možnost s nimi být v intenzivním kontaktu. Vaše podněty by mohly ovlivnit například obsah vzdělávacích kurzů a dalších aktivit nejen v organizacích, které s dětmi a mladými lidmi pracují, ale i podporu ze strany státu tak, aby byla více cílená na potřeby dětí. Prosíme Vaše táborové vedoucí o vyplnění kratičkého dotazníku; nezabere jim více než pět minut. Vyplnění dotazníku je zcela anonymní.
 
 
Prosíme Vás o vyplnění do 26. 9. 2021. O výsledcích budeme informovat během podzimu na komunikačních kanálech ČRDM.
 
Předem děkujeme za spolupráci!      
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je osm krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.