Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Sněm zástupců LLM 16. - 18. 10. 2020

(aktualizováno 29.9. 2020)
Zpráva » Pozvánka
 Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme se rozhodli Sněm zástupců, který se měl uskutečnit 17. 10. 2020 v Ekoncetru Loutí, zrušit a nahradit ho hlasováním per rollam. Půjde o distanční hlasování nad navrženými tématy. Ta budou ústředím rozeslána předem. Zároveň bude možné navrhnout vlastní témata, která by byla zahrnuta v diskuzi.
 
V sobotu 17. 10. 2020 proběhne mimořádná schůze Náčelnictva, na které prodiskutujeme navržená témata. Hlasování Sněmu zástupců o vzniklém usnesení proběhne zmíněnou formou per rollam. Přesný postup hlasování nyní na ústředí připravujeme.
 
Děkujeme za podporu, Ústředí LLM

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna plus šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.