Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

8.5.2023

(8.5. 2023 18:44)
Zpráva » Podcast
8.5.2023
78 let od konce druhé světové války v Evropě. Válka, kterou si nikdo na počátku 20. století nedokázal nikdo představit a po tzv. Velké válce už neměla nastat. Zničený světový řád, města, životy, hodnoty, naděje a sny.

Letos bychom chtěli toto období připomenout jinak - podcastem, rozhovorem s pohledem na woodcraftery. Co dělali během války, jak prožívali dny, které dnes slavíme a co následovalo potom. I přesto, že nám lehce blblo nahrávací zařízení doufám, že se vám podcast bude líbit a nakouknete do naší minulosti. Můžeme být rádi, i vzhledem k činům našich předchůdců a můžeme mluvit i o štěstí, že to aspoň část z nich přežila.

Odkaz na podcast:  https://www.youtube.com/watch?v=BpmNTKcRE-E&t=31s
Odkaz na knihu, z dílny Tomáše Studenovského - Tuwanakhy, ve které najdete mnoho dalších informací a o dost víc každodennosti: https://obchudek.ligalesnimoudrosti.cz/knihy/s-modrou-oblohou-za-temnymi-mraky/?fbclid=IwAR2niFOoRnuIjnFya4DIw4Xgichf-9Ymgmnu6RCfGRmyArgM4EbjaMpPTOk 

S  modrou oblohou!

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět krát sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.