Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Limitovaná edice oblečení v Obchůdku LLM

(27.7. 2022 11:15)
Zpráva » Informace
foto
V Obchůdku Ligy lesní moudrosti jsou nyní k dostání dámská a pánská trička, unisex mikiny a plátěné tašky s moderně ztvárněným portrétem Miloše Seiferta od výtvarnice Lucie BAX ve dvou barevných provedeních - červené a modré. Jedá se o limiovanou sérii vytvořenou k výročí 100 let od založení Ligy lesní moudrosti, která se již nebude opakovat. Můžete si vybrat ze široké škály velikostí formou předobjednávky do 31. 8. 2022. Vybrané zboží necháme vyrobit a doručíme ho v průběhu září. 
 
 
fotofoto
 
 
 
 
 
 
 
 
fotofoto
 
 
 
 
 
 
 
 
fotofoto
foto
 
 
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.