Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Rezervace luk na Kosím potoce spuštěna

(3.6. 2021 15:48)
Zpráva » Fara Kosí potok
Letošní táboření LLM na Kosím potoce připadlo na termín 17. 7. - 1. 8. 2021. Do poslední chvíle jsme čekali, jak se bude situace vyvíjet, nyní zahajujeme přihlašování
 
V současné chvíli se těžko odhaduje, jaké budou podmínky v termínu táboření, ale předpokládáme, že se bude nadále potřeba prokát potvrzením o absolvování antigenního testu min. 72 hod. před příjezdem na tábořiště, nebo 7 dní předem PCR testem, případně byste měli být alespoň 22 dnů po 1. dávce očkování, nebo doložit prodělání covidu-19 před nanejvýš 180 dny. Informace budeme před tábořením aktualizovat dle platných podmínek. 

Komentáře, diskuze

10.6. 2021 20:29
Petr/Svist
Ahoj, rád bych zatábořil se synem v termínu od 19. do 22. 7. a asi se nám nevyplatí stavět teepee. Tak jsem se chtěl, jestli by měl někdo místo pro 1 až 2 lidi. Jde mi hlavně o syna (14 let), já bych se klidně vyspal někde pod plachtou. Jsem kdyžtak na telefonu 770 660 225. Díky!

Kolik je dva plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.