Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Stará Praha 2021

(aktualizováno 5.5. 2021)
Zpráva » Velké hry
Zpráva » Pozvánka

Stará PrahaVítejte na hře Stará Praha!

Na 1.stránce máte mapku s doporučenou trasou hry (můžete si zvolit i jinou). Projděte si trasu a odpovězte na otázky (jsou řazeny v pořadí dle doporučené trasy). Na místech označených číslem (1-6) si pusťte video s příslušným číslem. V každém videu vystupuje jedna postava, která vám místo představí a zadá vám úkol. Při plnění každého úkolu se vyfoťte nebo natočte.

Mobily prosím nepoužívejte k vyhledávání odpovědí na otázky. Odpovědi na většinu otázek jsou zjistitelné na místě, např. z informačních tabulí, pamětních desek, kolemjdoucích apod. Mobil můžete použít k orientaci (on-line mapy, mapové aplikace) a k pořizování dokumentace: fotky a videa.

Po absolvování hry prosím své odpovědi oskenujte a pošlete i s fotkami/videi z plnění úkolů, případně adresu, kam zašleme účastničku na mail: tapac1988@seznam.cz

Cíl hry

Dozvědět se zajímavosti o Praze. Získat co nejvíce bodů. Body se udělují za správně zodpovězené otázky a za splněné úkoly.

Co budete potřebovat

skupinu alespoň 2 osob, vytištěný dokument s otázkami, zařízení na přehrávání a pořizování videí a fotografií, mapu Prahy (případně on-line mapy v telefonu), šátek, psací/kreslící potřeby, svačinu…

Videa

Časový rozsah: 3-5 hod

Hra probíhá v termínu 20. 4. – 25. 5. 2021
(původně měla probíhat do 9.5., z důvodu zájmu je hra prodloužena)

Vyhodnocení

Vítěze vyhlásíme do konce května. První 3 týmy čekají odměny!
 
Dita Laštovičková - Todi (tapac1988(zavináč)seznam(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.