Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Chvilky moudrosti #8 – Kateřina Sadílková – Ileyawin

(aktualizováno 9.4. 2021)
Zpráva » Podcast
fotoChvilky moudrosti vám přináší rozhovor ze života woodcrafterky Katky Sadílkové - Ileyawin, který vede Kája Kupková. 

Ileyawin je aktivní členkou LLM, byla dlouholetým členem náčelnictva. Za náčelnictvo se podílela na pořádání akcí pro veřejnost. Známé byly její a Chlupovy Točníky, nebo před pandemií, slavné otevření Fary v Michalových Horách. Je to také žena našeho náčelníka a hrdá maminka.
 
Jak se k woodcraftu dostala, jak začala její aktivita na sociálních sítích s tipy pro maminky s dětmi, čemu se dál věnuje, v čem je Chlupovi oporou a jak tím pomáhá nám všem?
To vše se dozvíte v dnešním díle našeho podcastu.
 

Komentáře, diskuze

6.5. 2021 14:16
Tokhatamani
Ileyawin, děkuji za moc pěkný rozhovor, kde jsi otevřela své srdce tak jak tě znám. Je to krásný vhled do života mladé maminky woodcrafterky a určitě inspirace pro ostatní. Wašte! Děkuji! Tokhatamani

Kolik je tři krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.