Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Julia A. Seton opět v Čechách!

(aktualizováno 16.6. 2019)
Zpráva » Pozvánka
Vnučka E. T. Setona Julia A. Seton přijala naše pozvání na slavnostní otevření Fary v Michalových Horách dne 1. 8. 2019, kde se můžeme těšit na její vyprávění o vlivu E. T. Setona na vznik výchovných hnutí pro mládež.
Spolu s ní přicestuje i Julee B. Brooks, náčelnice americké organizace Woodcraft Rangers, která nás seznámí se současným woodcrafterským děním v USA.
 
Vedle toho ještě bude mít Julia A. Seton dne 30. 7. 2019 na Univerzitě Karlově veřejnou přednášku Lovec vlků Ernest Thompson Seton.
 
Máte-li možnost dorazit tento den do Prahy, určitě si tuto neobvyklou událost nenechte ujít!
 
foto
 
Děkujeme UK a zejména prof. P. Hoškovi z ETF UK za organizaci přednášky. 
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.