Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zprávy z 252. náčelnictva

(15.5. 2023)
Stalo se » V LLM
V úterý 9. května 2023 proběhla další schůzka členů náčelnictva. 
 
Na úvod jednotliví členové seznámili ostatní se svými plány do budoucna a samozřejmě také s tím, co dělali v době od minulé schůzky. Následovala diskuze nad tím, jak co nejspravedlivěji rozdělit dotaci od MŠMT. Velmi patrná byla snaha o férovost a přehlednost. 
 
Následně Nechodí seznámil náčelnictvo s průběhem "prací" na vyznamenáních. Už opravdu můžeme říct, že je tento úkol téměř u konce. 
 
Velmi podrobně a za doprovodu obrazové prezentace nás Nechodí a Chlup provedli dvěma víkendy, které strávili v zahraničí, konkrétně tedy v Polsku. Děkujeme všem, kteří si našli čas a věnovali ho rodícímu se woodcrafterskému hnutí u našich sousedů. 
 
Velmi svižně se náčelnictvo zaměřilo i na Sněm Ligy a Výroční zprávu.
 
 
 
Kamila Válková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna krát devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.