Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zprávy z 250. náčelnictva

(27.3. 2023)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
V úterý 21. března proběhlo další setkání Náčelnictva. Tentokrát nad Vizí LLM či již proběhnuvším hlasováním per rollam a dalšími tématy. 
 
K těm patřilo například předání krátké zprávy o Svitku orlích per, informací o zahraničním podnikání a vývoji na poli woodcraftu, či o startu vzdělávacích programů na Faře v Michalových horách. 
 
Členové Náčelnictva rovněž prodiskutovali téma nutných oprav na základně ve Filipově Huti. 
 
Dozvěděli jsme se od Nechodího, jak veleúspěšné bylo Indiánské vítání jara a že zahraniční woodcraft v Polsku a na Slovensku se úspěšně formuje a klíčí. 
 
Největším tématem však byla diskuze nad Vizí LLM. Na této schůzi se zúčastnění bavili především o možném budoucím směřování Ligy a jak či jakými prostředky toho lze dosáhnout a také jak jednoduché (či naopak těžké) je vůbec myšlenku vize a budoucnosti uchopit. 
 
Výsledky hlasování per rollam jsou uvedeny v samostatném článku.
 
 
Kamila Válková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.