Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zprávy z 249. náčelnictva

(14.2. 2023)
Stalo se » V LLM
V úterý 7. února 2023 se členové náčelnictva spolu s některými členy rozšířeného náčelnictva sešli k diskuzi. Ta byla opět košatá a velmi plodná. 
 
Nejprve jednotliví členové krátce shrnuli, jak od minulé schůze pokročily aktivity, kterými se zabývají a pak už se mohlo začít rokovat. Willy představil svou vizi Svitku pro Malou lóži a dostal pověření Náčelnictva dále na tomto nápadu pracovat a rozvíjet jej. 
 
Prostor dostala i možná organizace táboření na Kosím potoce či chystané per rollam hlasování Sněmu zástupců. 
 
Náčelnictvo odsouhlasilo vznik nového kmene - Zuyá Wičhá a popřálo zakladatelům hodně zdaru, sil a neutuchající nadšení.  
 
 
 
Kamila Válková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest krát sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.