Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zprávy z 243. náčelnictva

(20.6. 2022)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
Na posledním náčelnictvu před prázdninami, které se konalo 14. 6. 2022 jsme uvítali milé hosty Petra Vilhelma - Willyho a Petra Novotného - Perryho z ÚROP. Během úvodních dvou hodin se debatovalo o vizi, plnění činů a dalších záležitostí týkajících se ÚROP. Bylo to podnětné a milé setkání.
 
Totemová deska
V tomto týdnu budeme z ústředí rozesílat Totemovou desku. Letošní Sněm zástupců bude volební, proto v ní najdete výzvu ke kandidatuře na náčelníka, ohnivce a členy náčelnictva. Dočtete se v ní také o zavedení řádů v LLM. 
 
Kancelář přes prázdniny
V období letních prázdnin budou zrušeny veškeré úterní úřední hodiny. Jako obvykle se ale v případě potřeby můžete domluvit individuálně na e-mailu ustredi@ligalesnimoudrosti.cz nebo na tel. 602 714 592. 
 
Tábor v Banátu
Přípravy na každoroční tábor v Banátu pro místní děti jsou v plném proudu. V současné chvíli je přihlášených 25 dětí a je tak naplněna kapacita tábora, který proběhne začátkem srpna.
 
Tábořiště na Střele
Ekonomická rada navrhla, aby se na Střele odváděl poplatek ve výši 10 Kč / osoba / den. Náčelnictvem byl tento návrh odsouhlasen. Tábořiště se také v brzké době objeví mezi Základnami a bude možné o něm zjistit více a rezervovat si pobyt skrze formulář. 
 
Poplatky obci na Jahodině
Náčelnictvo odhlasovalo odvádění poplatků za pobyty na chatě Klen. Ty jsou definovány vyhláškou města Jáchymov a vychází na 35,- / osoba starší 18 let / každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku.  Částka bude po pobytu přičtena dle skutečného odbydlené počtu dospělých ke konečné ceně. 
 
Krásné léto plné zážitků přeje z ústředí 
Anka

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.