Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zprávy z 238. náčelnictva

(19.1. 2022)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
V úterý 18. 1. 2022 se část náčelnictva po otestování sešla v kanceláři LLM, část účastníků byla online. 
 
Základny LLM
  • Na Framu probíhá kontrola projektu na rekontrukci podkroví. Pokud bude hasiči projekt schválen, můžeme se pustit do dalších kroků. 
  • Na Faře letos probíhal pilotní projekt OPVVV, který se bude během jara vyhodnocovat. Po skončení bude nabídnut kmenům i školním skupinám. 
  • Tábořiště Samechov se snad brzy dočká studny. Nyní jsme ve fázi tvorby projektu a hledání dodavatele.
  • Klen má spuštěn rezervační systém pro členy LLM. Po přihlášení do Registru můžete rezervovat volné termíny. Více info a možnost rezervace pod záložkou Základny. 
Oceňování za významnou činnost v rámci woodcraftu a LLM
Připravujeme, a částečně by se dalo říci také obovujeme, systém řádového oceňování za významnou činnost pro woodcraft a LLM. Náčelnictvo nyní připravuje návrh postupu oceňování. Prozatím prozradíme, že by se jednalo o 4 druhy řádů - Svantovítův řád, Řád Zlatého bizona, Řád Stříbrného bizona a Řád služby. 
 
Nový web
Zamýšleli jsme se nad úpravami nového webu, který se chystá. V nejbližší době proběhnou schůzky ohledně dalšího pokračování. Aneb jak zhodnotil vývoj nového webu Nechodí: „Běží to, ale pomalu.“
 
Výjezdní náčelnictvo
Náčelnictvo v únoru zatáboří na Faře v Michalových Horách v rámci 1. víkendu náčelnických zkoušek (NZ). Otevřou se dlouhodobější témata jako budoucí podoba NZ, vize LLM a tvorba oceňování řády. 
 
Změna fungování kanceláře
Pro většinu z vás, kteří využíváte úterní úřední hodiny, se mnoho nemění. Úřední hodiny (út 16 - 18 hod) jsou nadále platné, ale v jiné všední dny v kanceláři od příštího týdne nikoho nezastihnete. Pokud budete potřebovat něco mimo úterý, dejte to na ústředí dostatečně dopředu vědět. 
 
Z ústředí
Anka

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři krát šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.