Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Na Kosím potoce se sekala tráva

(21.6. 2006)
Stalo se » Fara Kosí potok

O víkendu 16.-18.6. 2006 se sešlo nemnoho nadšenců motorového a ručního sekání na Kosím potoce, aby připravili louky pro ostatní táborníky na letní tábor. Zvláštní ocenění patří Tokaheyovi a Guovi, kteří zeleným traktůrkem posekali velkou část horní i spodní louky, a to i za cenu jistě únavného nočního sekání. Kosičů se sešlo pět - Divous, Majka, Okeya, Olowan Teča a Ablákela - a doprovázeli je nadšení hrabáči. Potěšení z téhle stmelující práce je srovnatelné snad jen s potěšením motorizované části našeho kolektivu, když dojeli poslední kolečko. Na táboře budeme kosami dosekávat louku za Pstrouhou, kosy se tedy neztratí. Budeme rádi, pokud přivezete kosy i naklepávací náčiní.

Josef Porsch - Ablákela


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.