Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

72 hodin na Faře v Michalových Horách

(1.2. 2015)
Stalo se » Fara Kosí potok
10. - 12. října 2014 proběhla na Faře v Michalových horách, mezinárodní dobrovolnická akce 72 hodin. LLM sezapojila do akce, pořádané Českou radou dětí a mládeže a uspořádala na své základně v Michalových Horách setkání dobrovolníků z Čech, Bosny a Hercegoviny, Švýcarska a Maďarska. Pracovali jsme na faře, opravovali plot, udržovali zahradu, sbírali jablka a vyráběli mošt. Pomohli jsme i místnímu zemědělci Jardovi Janochovi, se kterým spolupracujeme na údržbě našich luk a to s úpravou prostoru dojírny. Díky všem, co se zapojili, finanční podpoře na staravu dobrovolníků pak dotaci MŠMT. 
 
 
fotofotofotofoto
 
fotofoto
Aleš Sedláček - Tokaheya
 
 
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.