Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Slavnostní otevření základny v Srbech

(10.12. 2014)
Stalo se » V LLM
Neděle 23.11.2015 byla pro náš kmen významná nejen tím, že jsme tradičně s Tuchlováčkem o.s. pořádali výrobu adventních věnců, ale především slavnostním otevřením naší nové základny v Srbech, která se nachází v krásném okolí Turyňského rybníka nedaleko Křivoklátských lesů s bohatou sítí cyklostezek.
 
Před více než dvěma roky obec Tuchlovice zažádala o domek v Srbech, který připadl státu poté, kdy se nenašli přímí dědicové majitelky domu. Během těchto posledních dvou let prošel domek (částečně i zahrada) celkovou rekonstrukcí, kterou zajistila obec. Na podzim tohoto roku nám byl domek předán k využívání pro mimoškolní aktivity a další vzdělávání. Velice si vážíme tohoto vstřícného kroku ze strany obce a především bývalého starosty Ing. Karla Burdy, který nás při naší činnosti vždy podporoval.
 
V tuto chvíli je domek ve stavu zařizování posledních drobností, ale již nyní se v něm dá velice dobře „vegetit“. Prostory zahrady (nyní i domečku) využívá už více jak rok Lesní klub Vodníček pod vedením Trnky. První větší akcí, kterou domek zažil, byla právě výroba adventních věnců. Další budou kmenové Vánoce a po novém roce bude hostit akci Setkání náčelníků kmenů ML. 
 
Slavnostní otevření základny v Srbech   Slavnostní otevření základny v Srbech   Slavnostní otevření základny v Srbech
 
Slavnostní otevření základny v Srbech   Slavnostní otevření základny v Srbech   Slavnostní otevření základny v Srbech
 
 
Marie Nedvědová - Mája
foto: Lukáš Václavík (Kladenské listy)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva krát čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.