Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Večer o Podkarpatské Rusi

(25.4. 2006)

19. dubna 2006 se sešlo ve woodcraterském centru hodně zájemců o letní putování na Podkarpatskou Rus. Vyslechli povídání a shlédli promítání Jirky Havla, který už mnoho let jezdí na Podkarpatskou Rus a mapuje a fotí hory, lidi a tamní dřevěné kostelíky. Následovalo promítání z ukrajinského vandru Čiksiky a Čingise a informace pro účastníky. Pro ty, kteří se tam nedostali, je zde několik fotek z Ukrajiny a informace pro účastníky.

Uglja Dragovo Koločava Polonina krásna Polonina krásna Polonina krásna Lopuchiv Polonina svidovec Polonina svidovec Ivov - skanzen Ivov - skanzen

Jiří Macek - Čiksika

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.