Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zemřel Martin Westlake - Squire

(24.9. 2012)
Stalo se » Zvenčí
Milí přátelé woodcrafteři!
Přišla bohužel další smutná zpráva. V Sandy Balls, v Anglii, zemřel v sobotu 22. září 2012 Martin Westlake - Squire, který byl vnukem Ernesta Westlakea, zakladatele organizace The Order of Woodcraft Chivalry. Squire se zúčastnil všech mezinárodních setkání woodcrafterů v novodobé historii a vždycky jej velmi zajímalo dění v české Lize.
V sobotu 5. října 2012 Squire navždy spočine na Good Friday Hill, v Sandy Balls, po boku svého dědečka, který založil woodcrafterské hnutí v Anglii.
Kdo Martina Westlakea osobně poznal bude na něj jistě vzpomínat.
S modrou oblohou! - Blue Sky!
 
Logan
 
foto  foto
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.