Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Tábor mravenčích náletů

(20.8. 2012)
Stalo se » V LLM » Ze života kmenů
Plně vyzbrojeni na medvěda MatoČlenové kmene Wanagi Oyate letos opět tábořili na Volešku. V krásném to kraji Kochánova. Jelikož v loňském roce bojovali s exkrementy od kraviček, tak letos za nimi, nejspíše pro zachování tradice kraje, se přiletěli podívat mravenci. Naštěstí vše dobře dopadlo a mravenci se utábořili jen na střeše stanu. Asi taky chtěli tábořit jako náš kmen - hezky po woodcraftersku.
A tak nezbylo, než si užít přívalový déšť s blesky všude okolo, lov na obrovského medvěda Mato (který se pak převtělil do krtka), jízdu na koních a samozřejmě relaxace ve stínu lesa a vůně hub.
 
Plná plachta mravencůKravičky přišly na návštěvu
vyjížďka ve stylovém měla své kouzloCvičení s obručí
Návštěva přátel z nedalekých Petrovic přijela stylově na koníchČtyřnozí pomocníciIndoušek pomáhá s bouráním - tahání je jeho koníček
 
Pavel Spálený - Yučikala Wičaša

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.