Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Jak dlouho schne kravské lejno?

(25.8. 2011)
Stalo se » V LLM » Ze života kmenů
Kravské lejno - symbol, který se otisk nejen v tématech našich rozhovorůTak to přesně zjišťovali na svém táboře členové kmene Wanagi Oyate. Došlo totiž k omylu a tak těsně před Kravičky samotné byly roztomilépříjezdem byly na tábořiště vypuštěny krávy.

Naštěstí jeden bezpečný plac se našel a tak mohlo táboření začít. Bylo netradiční. Jediné týpí široko daleko bylo metr vysoké. Bydlelo se totiž ve vikingském stanu a šeltru. Oba stany se lehce romanticky dotýkaly svými střechami...

Táboření bylo hlavně o relaxu v přírodě. Ale nejen o tom. Od začátku do konce táboření jsme buď plnili OP, nebo o tom mluvili, nebo aspoň listovali v novém svitku. Výsledkem byl nejeden zajímavý nápad, ale i jakési nabrání sil Večerní romatikavrhnout se do dalších směrů, dokončení rozdělaných per atp.

Výrazným rysem našeho tábořená byli dva "oslizkové" - Indy a Sára, bernští to salašníci. Oslizkové proto, že v rámci svých hrátek se navzájem vždycky oslintali. Hold to byla velká láska (vyzkoušivší si vše co do vztahu patří - včetně hádek a výčitek). Chlupaté obludy nám byly příjemnými společníky.

ps: správná odpověď: déle jak náš tábor.

Více informací, jako i fotografií a odkazů, najdete v naší kronice.
 
Naše chlupaté, zamilované, obludy Poznávání hub Tábořiště
Pavel Spálený - Yučikala Wičaša

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.