Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Sněm LLM 2010

(6.8. 2010)
Stalo se » V LLM
Stalo se » Fara Kosí potok
Sněm Ligy lesní moudrosti se konal na Kosím potoce 5. 7. 2010. Určitě se zde časem objeví nějaký článek, popisující akci z  pohledu pořadatelů. Než se tak stane, dovolil bych si pár odkazů spíše „venkovních“, přesto nebo právě proto méně tradičních a milých. 
 
 
Ten první je článek pro server Adam, který napsal náčelník Tomíků Tomáš Novotný a je dostupný zde:
 
další pohled je reportáž z Tachovského deníku, která informuje i o výstavě, která proběhla 6. 7. 2010 v Michalových Horách
 
článek a fotky od Tonyho na stránkách sdružení Avalon
 
fotky Čiksiky,
 
pár záběrů ze sněmu se objevuje i v Martinově videu na stránkách, věnovaných filmovému projektu o woodcraftu. Zvláštní znamení woodcraft.

 
Aleš Sedláček - Tokaheya

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.