Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Sekání na Kosáku

(31.5. 2010)
Stalo se » V LLM
Stalo se » Fara Kosí potok
Proběla další každoroční sekací brigáda. V sedmi lidech jsme posekali břeh potoka, celou spodní a horní louku včetně sadu. Počasí bylo proměnlivé. V sobotu alespoň přes den nepršelo. Výsledek práce, rozhovory s účastníky a ukázku kostela, kde bude v rámci sněmu LLM výstava, můžete vidět na videu: zde
 
O možnosti přijet si připravit tyče nemám zatím žádné nové informace. Pro zájemce o brigádu, uvádím další předpokládaný termín a to 11.6.-13.6.2010.
 
Pozn.: na videu je datum výstavy 6.6. je to chyba, má být 6.7. už jsem to nechtěl předělávat, díky za pochopení. V tomto prostoru, jak psala Kamila v Totemové desce plánujeme výstavu.
 
Aleš Sedláček - Tokaheya

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je osm plus šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.