Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zpráva ze Staré Prahy

(12.5. 2010)
Stalo se » V LLM

foto 01Na letošní Staré Praze se v sobotu 10. dubna sešli zástupci pěti kmenů: kmene Bobrů, Jestřábů, Strážců údolí, Wallowy a Ťapáče.  

foto 2Čekalo je bloudění městskou částí Trója, známou především zoologickou zahradou. Kolem zvířat se také točil celý děj hry. Na stanovištích čekala soutěžící skupinky exotická zvířata uprchnuvší z newyorské ZOO a mířící přes Tróju domů do Afriky. Lovila se zpráva z krku hladové žirafy, přebaloval se hroch, tučňák si připravil netradiční zvířecí kvíz a další.  

Počasí nám sice příliš nepřálo, přesto si jistě každý odnesl z letošní Prahy nějaký hezký zážitek.

Jan Merhaut - Mokrouš

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.