Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Obrázky ze schůzky skřítků

(17.4. 2010)
Stalo se » V LLM

foto 01Posílám pár obrázků z netradiční schůzky skřítků našeho kmene, tentokráte z návštěvy akce Městské části Prahy 13, prezentace bezpečnostních složek.

Z úsměvů dětí je vidět zadumanost při vyplňování testu na dětský řidičák hned na tři skupiny – koloběžku, tříkolku a kolo u Městské policie, ale i radost z namaskovaného zranění u Červeného kříže. Na fotce je i vyděšená naše kmenová zdravotnice Ywetteta, která zanechala obsluhy prodejního stánku a přiběhla z auta s autolékarníčkou. Když jsme ukázali další shodné zranění už jí bylo jasné, že jde o ukázku. Patří jí palec nahoru a dětem za ukázněnost, kdy si musely vystát i frontu, že se na ně dostala řada. Pořadatelům poděkování za různorodost ukázek a prezentací.

foto 02foto 03foto 04foto 05foto 06
 
Václav Svoboba - Kotlík

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.