Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Proběhlo TaMaLo a Stopa Černého vlka

(18.4. 2009)

Na Malém Waldenu se za krásného velikonočního počasí sešlo více než sto lidí, převážně z Malé lóže, aby spolu prožili TaMaLo a Stopu Černého vlka. Účastníci se učili stavět týpí, vyrábět indiánské oblečení, setkali se s Jamiem Olivierem, ukázali, že jejich kulinářské umění v ničem za slavným kuchařem nepokulhává, inscenovali indiánské pohádky, společně spolu stavěli potní chýši... a hlavně - byli spolu!

Fotografie z akce, jak ji viděl Medvěd:

http://picasaweb.google.cz/MedvedNH/TaMaLo?feat=directlink

A takhle Ája:

http://picasaweb.google.cz/aja.lehka/Tamalo?authkey=Gv1sRgCKf50pqcgN_tPg&feat=email#

Na místě jsme nalezli - čí pak to asi je?

trikopovleceni
Josef Porsch - Ablákela

Komentáře, diskuze

19.4. 2009 11:47
Nagita
Kromě toho, že se mi na táboření moc líbilo, jsem tam ztratila mikinu - červenou, fleecovou, značky Direct alpine, velikosti asi S, mou oblíbenou. Nenašel by se nějaký dobrodinec který ji našel? Byla bych velice vděčná za jakoukoli zprávu o ní - stýská se mi. Děkuju!
19.4. 2009 20:49
Toby
Tak červená mikina se určitě brala. Jen nevím kdo přesně. Možná Divous, ale nevím to jistě. Neboj brzo se někdo určitě ozve. Toby
19.4. 2009 20:39
Wančetan
Moje fotky:
http://fws.webz.cz/2009_04_tamalo/index.php
20.4. 2009 13:23
Yučikala
Probrané fotky od Huronky
http://wanagi.yucikala.net/fotogalerie/2009/04TaMaLo/index.html

Kolik je sedm plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.