Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Sekání na Kosáku

(9.6. 2008)
Stalo se » Fara Kosí potok

Sekání, balení, vyžínání, vše je za námi. Musím poděkovat perfektní partičce, která se na místě sešla. Často šlo i o lidi, kteří již odpracováno měli, ale přesto přijeli. Počasí nám přálo, dokonce ani jednou nezapršelo. Spodní a horní louka je z větší části zabalená, sebraná a vyskládaná do valníků nebo v provizorní stodole. Dneska jsem mluvil s Jardou a vše, co je nařádkované, přijede dneska dobalit. Postupně odváží i valníky. Snad tedy všechno klapne až do úplného konce, což je uchování dneska již celkem slušného sena pro nějaké bohulibé účely a připravení louky pro letní táboření. Pro ty, kdo budou pracovat až na táboře, zbývá vysekat sad a okraje horní louky. Pravděpodobně bude ještě i práce s parkovištěm a loukami okolo něj. Máme nového pomocníka sekačku Otava, která je ideální právě na okraje, kam již větší technika nezajede. Nahradila sekačku "Adéla", popřípadě "Humrovy kozí dechy", které jsme coby půjčené stroje ničili v minulých letech. Kdo nemá vyřízený příspěvek na dopravu za odpracovanou brigádu, prosím kontaktujte Evu Beránkovou  - Klokšu v kanceláři ústředí a dohodněte předání.

Aleš Sedláček - Tokaheya


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva plus šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.