Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Diskuze pod zprávami

(10.2. 2008)

Nově byla k jednotlivým zprávám, v sekci Zprávy i Stalo se na hlavní stránce webu, přidána možnost vyjadřovat se  k jednotlivým článkům, pozvánkám atd.

Pokud jste členem LLM a na webu se přihlásíte (zatím se lze přihlásit jen v části Totemová deska nebo Databáze her), budou některé vaše údaje do formuláře v diskuzi předvyplněny.

Diskuze je moderována a tak budou nevhodné příspěvky (jejichž bližší definice je popsána pod formulářem pro vložení příspěvku) smazány.


Pavel Spálený - Yučikala Wičaša

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.