Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Nástroje
Email příjemce:*
Vaše jméno:*
Poznámka
* Povinná položka
Vaše hodnocení
1 bobr (nejhorší)2 bobři3 bobři4 bobři5 bobrů (nejlepší)
Přihlášení

  • přihlásit se smí jen člen LLM
  • přihl. jméno a heslo je stejné, jako do registru OP

Námořní stíhači

11.7. 2007 21:26
Yučikala Wičaša (Wanagi Oyate)
0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno
0 hodnocení
10 - /
15 - 40
> 1 hodina (dlouhá)
ve dne
malá (je to hned)
akční (bojová)logická (na mozek)pohybová (na svaly)
příroda (les, tábor ...)

pravidla

Dvě skupiny hráčů představují letce dvou letadlových lodí. Letadlové lodě představují rozhodčí. Pohybují se ve vzdálenosti do 300m v území 500x500m. Vždy jednou za 10 minut změní svou polohu o 100m podle busoly. Hráči - letadla, startují v určených intervalech 1 minuty a do 5 minut musí najít nepřátelskou loď. Naleznou-li ji, vydá jim rozhodčí lístek, který platí jako "úspěšný útok". Hráči, kteří nenajdou nepřátelskou loď si musí hlídat čas návratu na svou mateřskou loď - vrátit se do limitu 5 minut. Jinak "spadnou do moře" pro nedostatek pohoných látek a jsou vyřazeni. Loď, která je 10x zasažena, je "potopena" a končí.

pomůcky

busola, hodinky, lístečky "zásahů"
23.10. 2007 14:46
Karlos
Hra vypadá velmi dobře. Šlo by více rozvést pravidla? Především nevím, jak mohou mateské lodě vědět, že jsou od sebe vzdáleni do 300 metrů a nerozumím změně polohy o 100m dle busoly.. to mají dány azimuty?
31.10. 2007 17:41
Yučikala Wičaša
ad vzdálenost: vpodstatě se to řeší tím, že se vymezí velké pole, počáteční stav (kdy organizátor jediný ví, kde lodě jsou). Lodě též dostanou souřadnice, kudy plují...

Kolik je tři plus tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.