Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Na medvěda

22.3. 2007 16:19
Wanyanka Hintokeča (Wanagi Oyate)
5.00 bobrů (5 je nevíce)5.00 bobrů (5 je nevíce)5.00 bobrů (5 je nevíce)5.00 bobrů (5 je nevíce)5.00 bobrů (5 je nevíce)
1 hodnocení
6 - /
5 - 15
nelze říct
kdykoli
žádná (nic nepotřebuju)

pravidla

Hráč medvěd jde za dveře místnosti. Ostatní hráči v místnosti zůstanou a schovají se. Pak vejde medvěd do místnosti, kde je buď tma, nebo má medvěd zavázané oči. Medvěd se snaží najít a chytit co nejvíce hráčů, kteří se mohou i pohybovat nebo medvěda jinak mást. Koho medvěd chytí jako posledního, je medvědem v dalším kole.
11.9. 2009 13:37
Hočhóka
Skvělá hra - my ji hrajeme pod názvem "Medvěd ve srubu" a jako legendu pak příběh o zálesácích, kterým uprostřed noci vlezl do srubu hladový grizlly ...

Kolik je pět krát čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.