Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Vítejte v komunistickém Československu

1.8. 2021 19:12
Gábina (Tussilago)
0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno0 bobrů - nehodnoceno
0 hodnocení
7 - /
10 - 30
> 1 hodina (dlouhá)
ve dne
velká (opravdu náročná)

legenda

Hra je zasazena do roku 1989 v komunistickém Československu a obsahuje reference na skutečné události i osoby. Její děj je ale smyšlený. Staví proti sobě dva týmy – na jedné straně jsou odpůrci režimu, na druhé příslušníci státní bezpečnosti. Odpůrci režimu plánují ilegální překročení hranic, agenti StB se snaží dopadnout je dříve, než se jim to podaří. Jde o čas - každý z týmů musí složit správně trojmístný kód, kterým odemkne tajnou schránku. Odpůrci režimu v ní najdou klíč ke svobodě, příslušníci tajné policie klíč k donucovacím prostředkům, kterými potrestají narušitele státních hranic dřív, než se dostanou za čáru.

pravidla

podrobná pravidla najdete v přiloženém souboru

pomůcky

seznam pomůcek najdete v přiloženém souboru

příloha

zip Bojovka_Woodcraft.zip (4.89 MB)

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.