Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Náčelníci ÚROP

Dříve též označovaného Výbor po pocty.
Razítka
1936
1936
1943
1943
1990
1990
2014
2014

V letech 1922-1928 pocty udílel náčelník. Výbor pro Pocty vymyslel M. Seifert v roce 1925 (kdy vydal Svitek březové kůry) pro konkurenční Ligu pro výchovu přírodou, ve které vedl Výbor Karel Langer - Juraj. Ve stejnou dobu se také začaly nosit šerpy. Od podzimu 1928 došlo ke sloučení obou lig.

Prof. Karel Langer – Juraj

1928-1931 Prof. Karel Langer – Juraj

(31.10.1903, Prugg - 5.3. 1998, Olomouc)
Prof. Karel Langer – Juraj 1993
Josef Dvořáček - Bor

1931-1932 Josef Dvořáček - Bor

(25.2.1910 - 7.12.1967)
MUDr.Arpád Jávor - Sagaweesi

1932-1939 MUDr.Arpád Jávor - Sagaweesi

(23.6. 1912 - ?.5.1974)
Ing. Felix Dvořák

1940-44, 1945-48: Ing. Felix Dvořák - Wajikani

(1909-1979)
Prof. RNDr. Zdeněk Pouba, DrSc - Hehun

1948-51, 1969-70: Prof. RNDr. Zdeněk Pouba, DrSc - Hehun

(8.6.1922, Zvolen – 27.12.2011, Praha)

Zdeněk Rendl - Hechakapa

1990-1995? Zdeněk Rendl - Hechakapa

(1964 - ?) Zdeněk Rendl - Hechakapa
Bedřih Homola - Bobr

1995?-2003 Ing. Bedřich Homola - Bobr

(9.5.1927)
Bedřich Homola - Bobr
Mgr. Petr Novotný - Perry

2003-2016 Mgr. Petr Novotný - Perry

(8.5.1968)
Pavel Spálený - Yučikala

2016 Pavel Spálený - Yučikala

(14.5.1980)
sestavili Tomáš Studenovský - Tuwanakha a Pavel Spálený - Yučikala