Šlacha je jistě pevná, ale nějak mi nesedí ta volnost kostí
a korálků. Dejme tomu, že šlacha má průměr 2mm a korálky
dírku 6mm. Čas ukáže co je nejlepší.
Ještě bych se zeptal: Jak udělat zapínání (vzadu). Vázání
na uzel je nepraktický a dát tam kovové sponky na
zacvaknutí je nestylové. Co teď? Díky za odpověď.