Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
RSS
datum: 20.3 2023 15:19
autor: Martin Čapek Indi (capek(tečka)indi(zavináč)seznam(tečka)cz)
nadpis: táborový materiál
Hau kóla,
redukujeme kmenové vybavení na tábor, nabízíme vojenské bedny, horolezecká lana, jelenice, korálky, jelení krky, knihy (Seton, Foglar), tee-pee tašky, surovou kůži z jelena....
V případě zájmu volejte 775 775 376 Indi
datum: 30.1 2023 11:13
autor: Marty (Martin Frýdl) (martin(tečka)frydl(zavináč)accpr(tečka)cz)
nadpis: Shelter - nabídka
Ahoj! Přešel jsem ze shelteru na vigvam, shelter leží doma a zbytečně stárne. Rád bych se ho zbavil. Nový stojí 15 800, můj má navíc boční chlopně. Rád ho přenechám za 7 5 000. Je ve výborném stavu, látka je jako nová, jen přední střecha trochu zakouřená od ohně. Byl na táboře postavený asi třikrát. Je to přesně tento model zde od firmy Indios:
https://www.indios.cz/cs/westernove-stany/wildwest/
Případně tel. 603 419 681
datum: 22.1 2023 21:53
autor: Vlastimil (Vlastimilperina(zavináč)seznam(tečka)cz)
nadpis: RE: Hudson bay deka
Pokud je ta deka original,rad bych ji koupil.Vlastimil
datum: 19.12 2022 15:59
autor: Don Ocasso
nadpis: RE: Hledám kamarády stejné duše
Jestli máš větší zadek, tak rád přijedu za tebou.
datum: 8.8 2022 12:32
autor: Wičákha (t(tečka)par(zavináč)seznam(tečka)cz)
nadpis: RE: Hledám kamarády stejné duše
Hau kóla,

ač nejsem ani od Vsetína, ani od České Třebové můžu Ti jen doporučit kontaktovat někoho z kmene Okwaho, Ti jsou asi nejblíž a jsou skvělí, příp. někoho z Brna a okolí.

Rád Tě také pozvu na ligové akce, podívej se do kalendária a vyber si, která by Tě zajímala. Většina z nich je otevřená každému, kdo má chut něco dělat.
Chceš-li poznat lidi z Ligy, určitě Ti doporučuji přihlásit se do týmu na Hdradohraní. Máš-li zájem o lukostřelbu, rozhodně zajeď na Tawiskaru a zajímá-li Tě ohnivectví, rádi Tě poznáme na podzimním ohniveckém setkání.

Kdybys potřebovala s něčím pomoct, určitě se ozvy. Udělám, co zmůžu.

S modrou oblohou.
Wičákha.
datum: 8.8 2022 11:13
autor: Dari/ Waununka (husakova(tečka)dari(zavináč)gmail(tečka)com)
nadpis: Hledám kamarády stejné duše
Ahojte všici,
zdraví vás nová členka LLM, Dari Husáková - Waununka z malebné vesničky Janová u Vsetína. Je tu někdo poblíž? Případně poblíž České Třebové (tam jezdívám na návštěvu za rodičema).
Odmalička mě provází cítění lesní moudrosti, hloubka přírody, vyrůstala jsem mezi skauty, poté mezi trampy. Ke skutečné LLM jsem se ale dostala až teď nedávno. Chtěla bych poznat nové přátele stejného smýšlení, osobně se setkat, popovídat, zúčastňovat se setkávání a pravidelné činnosti LLM, plnit činy s radostí a objevovat nové možnosti, rozšiřovat obzory druhým. Tak celkově, chci vás postupně všecky poznat :)

Budu ráda, když se mi kdokoliv ozvete.
Krásné letní dny plné radosti a lehkosti,
Waununka
datum: 5.8 2022 23:01
autor: Ledňáček (lednacek(zavináč)gmail(tečka)com)
nadpis: RE: Boj o to, aby byl Yakari a Malý blesk známější než SirYakari
Já mám Yakariho také v oblibě a pouštím ho vnoučatům. A hrajeme si s ním pomocí dřevěných figurek, které najdeš pod položkou Yakari tady:http://lednacek.net/figurky/index3.html
datum: 15.4 2022 8:10
autor: Pavel Spálený Yučikala
nadpis: RE: prosím o radu s barvami na kůži
Zkusím se ještě poptat, ale dobrá je prostě hlinka s vodou. Někteří používají místo vody mléko
datum: 14.4 2022 18:58
autor: David H (davidhrach(zavináč)centrum(tečka)cz)
nadpis: prosím o radu s barvami na kůži
Ahoj všem, prosím nenašel by se tu někdo kdo by dokázal poradit jaké nejlépe použít barvy na mnou vyrobený šamanský buben ze surovky? Moc děkuji za každou radu :-)
datum: 17.9 2021 18:40
autor: Aleš (f(tečka)ales1(zavináč)seznam(tečka)cz)
nadpis: Boj o to, aby byl Yakari a Malý blesk známější než SirYakari
Hau kóla,
netušil jsem, že sem budu muset o tom napsat, ale už mě to dohnalo k tomu. Já jsem si oblíbil Yakariho, ale většina české mládeže teď musí pod tím jménem znát nějakého pitomého youtubera co hraje Minecraft. Navíc není moc šance že by ho na Déčku opět vysílali. A to na webu ARD toho Yakariho mají tak zvýrazněného! Já toho youtubera nesnáším kvůli tomu jménu a dělám všechno proto, abych s ním seznámil co nejvíce lidí (včetně fanoušku SirYakariho). Já už nevím co mám dělat, zda prodávat produkty s motivy indiána Yakariho nebo vytisknout 1000 obrázků a rozlepit to po České republice na viditelných místech. Ale budu potřebovat s tím pomoc.
S modrou oblohou,
Aleš