Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
8 (maximum: 100)8 / 100
Seznam účastníků

Bloudění woodcrafterů

(25.3. 2024 12:12)
Zpráva » Pozvánka
I tento rok se můžete těšit na Bloudění woodcrafterů, které se bude konat v neděli 14. dubna 2024. Jedná se o tradiční závod v orientačním běhu, při kterém se proběhnete (nebo projdete) po tuchlovickém lese. 
 
DOPRAVA
Zájemci mohou přijet již v sobotu (po Staré Praze) a využít ubytování v Domečku Srby. Ráno jede autobus ze Srb do Tuchlovic v 7:55. 
 
Pro nedělní příjezd případně doporučujeme autobus z Prahy Zličína na Stochov Slovanka II v 7:30 (jede 25 minut). Poté je nutné přejít na zastávku Stochov Slovanka I (vzdálená cca 350m), odkud jede autobus do Tuchlovic v 8:12. 
 
ZAČÁTEK A KONEC
Sraz je v 8:15 na náměstí v Tuchlovicích. Závod bude startovat v 9:30 od kraje lesa jižně od Tuchlovic (místo leží na cyklostezce ve směru do Lán asi 2,5 km od autobusových zastávek, 50.1177086N, 13.9868758E). 
 
Předpokládaný konec akce je ve 14:30 na kraji lesa. 
 
INFO O ZÁVODU
Kategorie závodu:
• Do 12 let včetně a rodiny (možnost běžet ve dvojici, rodina samozřejmě celá)
• 13 až 15 let včetně (možnost běžet ve dvojici)
• 16 až nekonečno – běží jednotlivci
 
S sebou potřebujete: sportovní oblečení a obuv, pláštěnku v případě nepřízně počasí, pití, svačinu. STARTOVNÉ 30,- Kč/osobu – využijeme na tisk map a ceny pro vítěze.
 
PŘIHLÁŠENÍ
Svoji plánovanou účast zapište prosím do přihlašovadla nejpozději do středy 10. 4. 2024. Pokud se budete chtít ubytovat v Domečku Srby, napište to prosím do poznámky. 
 
S modrou oblohou, 
Týna 
 
 
 
 
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět krát šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Dita Laštovičková- Todi8Pojedeme až v neděli ráno
celkem:8