Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
3 (maximum: 100)3 / 100
Seznam účastníků

Oslava 30 let kmene Strážců údolí

(25.3. 2024 10:19)
Zpráva » Pozvánka
foto
 
 
 
Hau Kóla, bratři a sestry,
 
rád bych vás pozval na oslavu 30 let kmene Strážci údolí. Je to už pěkná řádka let, kdy jsme se se začali potkávat v klubovně na Lužinách, jezdit na výpravy na Brdy, do Janova nad Nisou, na Velikonoce,... a hlavně na kouzelné tábory v Losinách. Budeme rádi, když se k nám připojíte a společně si zavzpomínáme na zážitky z lesů a probereme, co nás čeká dál.
 
 
Kdy: 27. 4. 2024,
od 14:00 – 18:00 pro širokou veřejnost
18:00 – 23:00 pro kmen, přátele a rodiny
Kde: Kulturní dům Bílá Hora (www.kdbilahora.cz/kontakt/); Ke Kulturnímu domu 14, 163 00 Praha 6 – Řepy
 
 
 
 
Prosím dejte nám vědět, jestli se na vás můžeme těšit, https://forms.gle/vGVKtDheTFecr4Xm9.
 
Podrobnější program pošleme později, ale těšit se můžete na fotky z historie kmene, výrobky, ukázku naší činnosti, jak ji děláme dnes. Sledujte kmenové stránky a sociální sítě pro průběžné aktuality. 
 
Akce je pro všechny lidi dobrého srdce a vůle. Ať s námi máte prožitý již kus historie nebo ať nás teprve poznáváte, určitě vás rádi uvidíme.
 
S modrou oblohou,
Kryštof Matějka – Štófi
Náčelník kmene
 

 

Komentáře, diskuze

24.4. 2024 7:22
Václav Svoboda Čhantékič´un
Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o dvaceti až sto padesáti lidech. A jak zjistíte, zda někdo patří do vašeho kmenu? Když se potkáte, zastavíte se a prohodíte pár slov. Kmeny jsou základním stavebním prvkem jakéhokoli rozsáhlejšího lidského úsilí. Mají větší vliv a význam než týmy, celé podniky či sebeschopnější generální ředitelé. Jsou to právě kmeny, kdo v podniku rozhoduje o tom, zda se novému šéfovi bude dařit, nebo zda ho brzy nahradí někdo jiný. Kmeny mají rozdílnou výkonnost a příčinou jsou jejich kmenoví vůdci. Pokud se jim daří, jde kmen od úspěchu k úspěchu. Pro řadu lidí to představuje velkou hádanku: jak to dělají? Po návštěvě oslavy 30.let Strážců údolí, Vám to bude jasný.
24.4. 2024 8:55
Václav Svoboda Coral
Těšíme se na setkání ;)

Kolik je dva krát sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Jakub Svoboda Sunny1
Václav Svoboda Čhantékič´un2Sluneční záře
celkem:3