Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Avízo !

(5.1. 2024 16:30)
Zpráva » Pozvánka
Kája Kupková shání zájemce na sdílení zkušeností z plnění činů 4N3 a 4N4 (odpírání hmotné věci a přemáhání slabosti). Ozvěte se jí, případně níže najdete její zprávu pro zájemce:
 
foto
fotofoto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Ahoj, do dalšího čísla Sedmé generace hledám několik zájemců, kteří by si semnou byli ochotní popovídat na téma činů odpírání si hmotné věci a přemáhání slabosti. Může to být o úspěšných i neúspěšných pokusech, zajímavých zjištěních nebo zkrátka o čemkoliv, co vás k tomu napadne. Pokud Tě to zaujalo, tak se mi prosím ozvi, buď tady na fb Kája Kupková nebo na mail kajakupkova@seznam.cz. Předem moc díky!"
 
Foto: Jan Hladík - Chirurg

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je osm plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.