Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Myši v Márnici

(27.6. 2023 16:49)
Zpráva » Fara Kosí potok
Hau kóla, bohužel nemáme tentokrát dobré zprávy. Stalo se, co se stát nemělo, a některé z věcí, které byly uskladněny v Márnici jsou notně poškozené. Zjistili jsme to během poslední brigády. 
 
Prosím, počítejte s tím, že se může týkat i vašich věcí (pokud je tam máte taky uskladněné) a že možná došlo na nejhorší a věci jsou nenávratně zničené. 
 
Do budoucna již nebude možné skladovat v těchto prostorách jídlo, protože se k němu myši vždy dostanou. Ostatní věci bude nejspíše nutné uložit v pevných plastových bednách. 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.