Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Cestovní příkazy - Brigáda na Kosím potoce

(18.4. 2023 12:37)
Zpráva » Informace
 
Vážení účastníci brigády na Kosím potoce,
 
zjistila jsem, že někteří z vás nevědí, že směrnice o náhradě za brigády nijak neodporuje proplácení cestovních nákladů a případných dalších nezbytných nákladů na údržbu strojů.
 
Takže nadále platí, že proplácím PHM a olej k pilám ( v létě sekačce, křovináku ) oproti dokladům a cestovní náhrady dle podmínek již dříve řečených, tedy jízdenku na vlak, případně cestovní náhrady k použítí osobního automobilu - ale to pouze na základě řádně vyplněného cesťáku včetně jména spolujezdců, protože nadále platí, že náhradu za auto vyplácíme pouze v případě plně obsazeného auta ( případně materiálem, nářadím a pod.)
Lucie Vaňková - hospodářka (hospodarwoodcraft(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.