Přihlášení:
Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Soutěž o nejlepší woodcrafterský a indiánský výrobek

(aktualizováno 28.10. 2020)
Zpráva » Informace
fotoLetos je takový zvláštní rok. Každou chvíli se ruší nějaká akce, na kterou jsme se těšili, až jsme opět zůstali doma. Tedy – do přírody na vycházky zatím můžeme 😊. Pokud jste čas strávený doma využili nebo ještě plánujete využít k tvořivé činnosti, je tato výzva určena právě pro Vás. Vyhlašujeme soutěž pro členy LLM o nejlepší woodcrafterský a indiánský výrobek roku.
 
 
A jak bude soutěž probíhat?
 

po internetu

-        pošlete 2-4 fotografie ke každému soutěžnímu výrobku (co nejkvalitnější, příp. přes úschovnu) s dokumentací svého výrobku – celkový pohled a minimálně 1 podstatný detail (stehy, léga u košile, upevnění hrotu a letek k šípu, detail zdobení, připevnění spony k opasku apod.)
-        k fotografiím doplňte i krátký text se svou identifikací (jméno, příjmení, přezdívka, kmen/rod/stráž, věk), popisem použitého materiálu, postupu, zda šlo o ruční práci nebo např. šití na stroji, rozlišení částí vyrobených z neopracovaného materiálu a „polotovarů“ atd.
-        nezapomeňte názvy souborů u fotografií a textu nějak jednotně označit (např. přezdívkou a čísly)
-        soubory posílejte na mailovou adresu: soutez@woodcraft.cz
 

ve 4 kategoriích

-        soutěž je tradičně rozdělena na Velkou a Malou lóži (ML max. do 14,99 let) a woodcrafterský a indiánský výrobek - nezapomeňte napsat, do jaké kategorie výrobek přihlašujete
-        soutěže se můžete účastnit i s více výrobky
 

termín

-        „výrobky“ můžete posílat od uveřejnění soutěže až do Mikuláše (do 5.12.2020), následně bude probíhat hodnocení odbornou porotou a vyhlášení prvních 3 míst v každé kategorii proběhne do Vánoc
 
Úspěšní soutěžící se můžou těšit na pěkné ceny. Fotografie výrobků uveřejníme na stránkách LLM, abychom se všichni mohli inspirovat k tvorbě za dlouhých zimních večerů. Těšíme se, kolik krásných nových výrobků se objeví na příštím letním táboření.
foto dřevěná lžíce patchwork polštář korlálkovaná želvička látkové rybičky
Pavlína Hlaváčová - Tawasentha a Radka Skoupilová - Waštewin (soutez(zavináč)woodcraft(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.