Přihlášení:
www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Sněm zástupců LLM 16. - 18. 10. 2020

(aktualizováno 29.9. 2020)
Zpráva » Pozvánka
 Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme se rozhodli Sněm zástupců, který se měl uskutečnit 17. 10. 2020 v Ekoncetru Loutí, zrušit a nahradit ho hlasováním per rollam. Půjde o distanční hlasování nad navrženými tématy. Ta budou ústředím rozeslána předem. Zároveň bude možné navrhnout vlastní témata, která by byla zahrnuta v diskuzi.
 
V sobotu 17. 10. 2020 proběhne mimořádná schůze Náčelnictva, na které prodiskutujeme navržená témata. Hlasování Sněmu zástupců o vzniklém usnesení proběhne zmíněnou formou per rollam. Přesný postup hlasování nyní na ústředí připravujeme.
 
Děkujeme za podporu, Ústředí LLM

Dále viz:


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět krát devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.