Přihlášení:
Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Chvilky moudrosti s Loganem

(aktualizováno 2.6. 2020)
Zpráva » Informace
Zpráva » Podcast
V rozhovoru vás lépe seznámíme s tím, jak Logan začal, jak žil v době totality nejen on ale i myšlenky woodcraftu. Nakouknete pod pokličku událostí roku 1990 a Loganova následného působení v lize. Mimo své osobní postřehy na aktuální situaci a zkušenosti z jeho profese, jsme se z něho samozřejmě snažili vypáčit co nejvíce bulvárních informací.
 
Podívejte se sami, jak se nám to povedlo!
 
 
Tým Chvilek moudrosti (youtube(zavináč)woodcraft(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

2.6. 2020 21:55
Čiksika
Velice zajímavý a přesný pohled do naší historie! Jen bych upřesnil informaci o vzniku našeho novodobého systému orlích per: Julia Seton sice do tvorby tohoto systému opravdu nezasáhla, ale obrovskou pomocí nám byla návštěva Setonovy adoptivní dcery Dee Barber Seon, kterou jsme na mezinárodním srazu v r. 1996 na Malém Waldenu (Sklené) dlouze vyzpovídali, pochopili mnoho věcí, jak to tehdy Seton myslel, a ověřili si, že cesta, kterou chceme jít, není v rozporu se Setonovými idejemi. Hlavně díky tomu jsme mohli rozjet práci na novém ligovém Svitku.
5.6. 2020 9:35
Yučikala
Dobrej rozhovor.
Logane - tvůj vtip na konci. Moc jsem se zasmál!
9.6. 2020 17:05
Čhantékič´un
Děkuji za chvilku moudrosti s Loganem. Děkuji Velkému Duchu že mě přivedl k cestě, po které již Logan kráčel jako náčelník LLM a mohl jsem sdílet jeho vize.

Kolik je šest krát pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.